O nas

page2_pic1

Omega Media to młoda agencja reklamowa z siedzibą w Golubiu-Dobrzyniu, która skupia kreatywnych webmaserów, grafików, fotografów, wideo operatorów, programistów, specjalistów ds. marketingu. Usługi realizujemy niezwykle kompleksowo.

Projektujemy strony internetowe i sklepy www, realizujemy różne projekty graficzne: ulotki, foldery, znaki logo, reklamy zewnętrzne, wizytówki, opakowania,… Wykonujemy filmy promocyjne i reklamowe, świadczymy usługi filmowania z ziemi i z drona do rozdzielczości 4K HDR. Zapewniamy stałą obsługę i outsourcing w zakresie marketingu i marketingu internetowego: administrowanie witryny www, kampanie AdWords, social media, pozycjonowanie,…

Zlecenia realizujemy kompleksowo – od doradztwa i prac koncepcyjnych po kontakt z drukarnią, współpracę z montażystą reklamy, wydawcą, mediami. Pracujemy w godzinach dogodnych dla Klienta, zlecenia realizujemy zdalnie na terenie całego kraju oraz w siedzibie Zleceniodawcy w woj. kujawsko-pomorskim.

Dlaczego Omega Media?

Zespół

Zespół mobilnych specjalistów
z ogromnym doświadczeniem

Zaangażowanie

100% zaangażowania w rozwój
Twojego biznesu

Opieka

Opieka powdrożeniowa
i doradztwo marketingowe

Serwis

Pomoc techniczna 24/7

Nasz Zespół

 

Marcin

Specjalista w zakresie marketingu i marketingu internetowego, absolwent Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie, Wydziału Zarządzania o specjalności marketing. Zawodowo świadczy outsourcing marketingu, projektuje strony i sklepy www, filmuje i fotografuje.

e-mail: marcin@omegamedia.pl
tel. 531 415 408

Ania

Specjalistka w zakresie projektowania graficznego, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Lubi duże wyzwania, ambitne i oryginalne projekty. Prywatnie pasjonuje się polskim wzornictwem lat 50-tych i 60-tych, próbuje swoich sił w malarstwie i rzeźbie.

e-mail: ania@omegamedia.pl

Krzysztof

Z zamiłowania i profesji wideooperator i fotograf. Na swoim koncie ma różne realizacje: filmy promocyjne, teledyski, wesela, uroczystości, eventy. Dysponuje nowoczesnym sprzętem foto-wideo, dronem i mobilnym studiem, co umożliwia realizację zlecenia na terenie całego kraj.

e-mail: krzysztof@omegamedia.pl

Przemek

Absolwent informatyki na UMK, programuje od ponad 15 lat w: PHP, JavaScript, CSS3 i HTML5, Delphi, LotusScript, MySQL, Smarty. Zajmuje się m.in. tworzeniem dedykowanych pluginów i motywów, rozwiązań webowych, a także aplikacji mobilnych (Android, iOS).

e-mail: przemek@omegamedia.pl